Dla uczniów oddziału przedszkolnego i klasy Ia została zorganizowana wycieczka, przez wychowawców p. Ewę Majchrzak i p. Ewę Orzińską, do Radzionkowa i Chorzowa. W Radzionkowie – w Muzeum Chleba dzieci miały możliwość zapoznania się z produkcją chleba, narzędziami i maszynami służącymi do jego wytwarzania. Największą frajdę sprawiło dzieciom uczestniczenie w wypieku pieczywa. Mogły również brać udział w krótkiej lekcji w klasie muzealnej.

Natomiast w Ogrodzie Zoologicznym dzieci z zaciekawieniem oglądały zarówno różne gatunki zwierząt egzotycznych, jak i podziwiały prehistoryczne ogromne dinozaury. Na wycieczce dopisała pogoda, a także dobre humory, więc dzieci wróciły do domu pełne miłych wrażeń.