Czy papugi potrafią nauczyć człowieka języka zwierząt? Kto liczy świetnie, a kto myśli tylko o jedzeniu? Jak kaczka Dab – Dab sprawuje się jako perfekcyjna pani domu? Dlaczego lew traci pazur ?
Na te i inne pytania uczniowie klas I B i I C otrzymali odpowiedź podczas przedstawienia muzycznego o przygodach Doktora Dolittle’ a – lekarza i przyjaciela zwierząt. Wszyscy doskonale się bawili. Razem z aktorami śpiewali „Bo mieć – to nie wszystko. Bo wszystko – to być. Bo życie jest po to, by żyć.” Tak pięknie wyśpiewane przesłanie na pewno zapadnie nam głęboko w pamięci. Dalsze atrakcje czekały na pierwszaków w ogrodzie zoologicznym. Tutaj powitały ich zwierzęta duże i małe. Wielką frajdą okazał się również jesienny spacer po szeleszczących liściach i zbieranie błyszczących kasztanów, które przyjechały z nami do Radomska.
Opiekę nad uczniami sprawowały p. B. Nowak, E. Majchrzak, A. Wegner, M. Mentek.

Obraz 011
Obraz 016