Dzisiaj uczniowie klasy I B założyli  na siebie przepiękne jesienne przebrania i jako Pani Jesień i jej przyjaciele – jeże, wiewiórki, muchomorki, kolorowe jesienne kwiaty, liście, drzewa odwiedzili uczniów z klas 0 – III. Barwny  korowód prowadziła Pani Jesień z Jeżem, tuż za nimi maszerował Kasztanowy Król w towarzystwie jarzębin, wrzosów, dębów i żołędzi. Wszyscy nieśli ze sobą jesienne kosze, a w nich rumiane jabłka, orzechy, gruszki i wiele, wiele innych skarbów. Każdy  pierwszak przygotował zagadkę o jesieni, którą zadawał swoim kolegom i koleżankom w odwiedzanych klasach. Pani Jesień i jej towarzysz – Jeż recytowali wiersze. Na koniec wizyty rozdaliśmy jesienne kolorowanki, jabłka, orzechy oraz lśniące kasztany. Wiele wrażeń i radości przyniósł nam ten dzień. Dziękujemy za gościnę i do zobaczenia za rok.
wych. Beata Nowak