W związku z kolejnymi obchodami Dnia Papieskiego w naszej szkole została zorganizowana wystawa pt „Jan Paweł II – Patron Rodziny”. Prace wykonali uczniowie gimnazjum. Przygotowując je mieli okazję przypomnieć sobie osobę Jana Pawła II, a także Jego nauczanie. Opiekunem wystawy byli katecheci pracujący w naszej szkole.
Jednocześnie został przeprowadzony konkurs plastyczny dla uczniów szkoły podstawowej, którzy przepięknie przedstawili Papieża i swoją rodzinę. Najładniejsze prace zostały nagrodzone, w dniu w którym wspominaliśmy świętego Jana Pawła II
Uczniowie nagrodzeni w konkursie plastycznym:
– w kategorii klas I – III
I miejsce – Anna Sowińska kl. II b
II miejsce – Julia Skórka kl. III a
III miejsce – Nikola Wróblewska kl. I
III miejsce – Amelia Leska kl. III b
Wyróżnienie –Małgorzata Grudniewska – kl. II d
Wiktoria Małachowska – kl. III a
Aleksander Zych – kl. III c
Wiktoria Kurek – kl. I b
Zuzanna Ościk – I b
Nikola Białek – kl. I c
Kacper Michałek – kl. I d
Marta Kurzacz – kl I d
-w kategorii klas IV –V
I miejsce – Karolina Terka – kl. IV a
II miejsce – Małgorzata Stępień – kl. IV b
III miejsce – Milena Kowalska – kl. V b
Wyróżnienie – Julia Sokołowska – kl. IV b
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.
Pragniemy podziękować uczniom Szkolnego Koła Caritas za zorganizowanie i przeprowadzenie w Parafii św. Jadwigi Królowej zbiórki, dzięki której wspomogli fundusz stypendialny obejmujący pomocą zdolną młodzież. Została ona przeprowadzona 11 października w Niedzielę Papieską.