Print

Dnia 20 listopada 2015 roku w ZSG nr 4 w Radomsku przy ulicy Św. Jadwigi Królowej 20 odbył się II Powiatowy konkurs recytatorski prozy wojennej i okupacji pt: „Serca nasze odważne”. Wzięli w nim udział uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.
Recytatorzy prezentowali tak wspaniałe przygotowanie, że dla słuchaczy ich występy były prawdziwą ucztą duchową i piękną lekcją historii.
Głównym sponsorem konkursu jest ESBANK Bank Spółdzielczy w Radomsku. Wsparcie finansowe otrzymaliśmy również od firmy Mozaikowie.pl. Dyplomy i oprawę plastyczną przygotowała pani Małgorzata Wegner – nauczyciel plastyki naszej szkoły.
Wszystkim darczyńcom, uczestnikom, nauczycielom przygotowującym młodzież do konkursu, jurorom: p. Dorocie Pachucie, p. Renacie Wojtasik, p. Edycie Piotrowskiej oraz Dyrekcji naszej szkoły składamy serdeczne podziękowania.

Organizatorzy:
Żaneta Śliwiok
Katarzyna Sowińska

Laureaci:
– w kategorii szkół gimnazjalnych
I miejsce Sara Bojarska – ZSG nr 3 w Radomsku
II miejsce Hanna Andrysiak – ZSG nr 5 w Radomsku
III miejsce Agata Dziegieć – ZSG nr 3 w Radomsku
wyróżnienie: Weronika Mazur – ZSG nr 4 w Radomsku
– w kategorii szkół ponadgimnazjalnych
I miejsce Kinga Mentek – Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych
II miejsce Aleksandra Paduch – II LO w Radomsku
III miejsce Olga Wieczorek – Zespół Szkół Elektryczno-Elektronicznych