Szanowni Państwo!

Nasz wspólny pomysł – budowa boiska wielofunkcyjnego przy ZSG nr 4 – został pozytywnie przyjęty przez Urząd Miasta. Otwiera listę 39 projektów, które będą poddane w ramach Budżetu Obywatelskiego pod głosowanie mieszkańców miasta. (http://www.radomsko24.pl/m/articles/view/Budzet-Obywatelski-Lista-projektow)

Mamy szansę powalczyć o 250 tysięcy złotych na zrealizowanie naszej idei. Chcemy, by powstało otwarte miejsce, które będzie służyło naszym uczniom i mieszkańcom osiedla.

Wszyscy będą mogli skorzystać z nowoczesnego boiska sportowego umożliwiającego różnorodne gry zespołowe (min. koszykówkę, siatkówkę, piłkę ręczną, piłkę nożną, unihokej itp.), siłowni zewnętrznej, a także z poziomego placu zabaw dla dzieci, które umożliwi prowadzenie edukacji na świeżym powietrzu łączącej naukę, zabawę i sport.

POTRZEBNE BĘDZIE WASZE WSPARCIE I GŁOSY TYCH, KTÓRZY MIESZKAJĄ W TZW. II OBSZARZE!

Wszyscy, których głos ma moc sprawczą, to mieszkańcy ulic:

Chrobrego, Dąbrówki, Gidelskiej, Hermana, Jagiellońskiej, Jodłowej, Kazimierza Wielkiego, Krakowskiej (od nr 138), Krzywoustego, Leszka Czarnego, Letniej, Leśników, Ładnej, Łokietka, Dąbrowskiej, Mieszka I, Modrzewiowej, Owocowej, Partyzanckiej, Piastowskiej (od nr 18 – parzyste i od nr 23 – nieparzyste), Pięknej, Podleśnej, Poziomkowej, Siemiradzkiego, Stara Droga (od nr 101), Starowiejskiej, Strażackiej, Strzałkowskiej, Św. Jadwigi Królowej, Torowej i Widok.

Zwracamy się więc do rodziców, uczniów i wszystkich mieszkańców osiedla, którym podoba się nasz pomysł – zagłosujcie na niego w grudniu! Liczymy na Was! Jeśli dostaniemy największą liczbę głosów w II obszarze, już w 2016 roku zacznie się budowa wymarzonego boiska. Zachęcajcie do głosowania swoich znajomych, sąsiadów i członków rodziny!

Będziemy Was informować o tym, co związane jest z naszym projektem i głosowaniem!

Tymczasem wszystko, co chcielibyście wiedzieć na temat Budżetu Obywatelskiego w Radomsku znajdziecie tutaj: http://www.budzetobywatelski.radomsko.pl/