Zbliża się czas głosowania w ramach I Budżetu Obywatelskiego. Walczymy o 250 tysięcy złotych na budowę nowoczesnego boiska przy nasze szkole. Obiekt przez wiele lat będzie służył naszym uczniom i wszystkim mieszkańcom osiedla Tysiąclecie.

NIE PRZEGAPMY TEJ SZANSY!

BOISKO PRZY ZSG NR 4 –  OBSZAR II, POZYCJA 3

Ulotka-BO

Kto może głosować na nasz projekt?

Głos może oddać każdy mieszkaniec obszaru II, który ukończył 16 lat (osoby niepełnoletnie potrzebują pisemnej zgody rodzica/ opiekuna prawnego. Formularz zgody będzie  dostępny w punktach wyborczych i na stronie bo.radomsko.pl

 

Kiedy głosujemy?

Głosowanie odbędzie się w dniach 7 – 13 grudnia 2015 roku  (od poniedziałku do niedzieli). Karty do głosowania będą dostępne od 7 grudnia w punktach wyznaczonych do głosowania oraz na stronie internetowej Budżetu Obywatelskiego.

 

Jak oddać głos?

1) Osobiście, wrzucając kartę do głosowania do skrzynki na głosy. Będą one umieszczone w:

  • Miejskim Domu Kultury
  • Muzeum Regionalnym,  Bibliotece Miejskiej i jej filiach
  • MOSiR
  • Urzędzie Miasta (także w sobotę i niedzielę, w godz. 11.00 – 15.00)

Głosować można w godzinach pracy tych instytucji.

2) Drogą elektroniczną, poprzez:

 

Co jest potrzebne do oddania ważnego głosu?

Wasza aktywność i mobilizacja 🙂

Na karcie do głosowania należy wpisać: imię i nazwisko, adres zamieszkania, nr PESEL. Te dane będą też potrzebne przy wypełnianiu zgody rodzica/opiekuna prawnego na uczestnictwo małoletniego w głosowaniu.

 

Czekamy na Was także w naszej szkole w dniach 7 – 13 grudnia 2015r.
(udostępnimy komputery w dniach głosowania; szczegóły podamy w najbliższym czasie)

 

Zapraszamy do aktywności na naszej oficjalnej stronie na facebooku: https://www.facebook.com/zsgnr4radomsko