23.03.2016 r. w naszej szkole odbyło się podsumowanie Powiatowego Konkursu „Odlotowe Jajo Wielkanocne”. Jego głównym celem było rozwijanie zainteresowań dzieci oraz zachęcenie do nietypowych rozwiązań plastycznych i ich prezentacji w wyjątkowych, niepowtarzalnych formach. Na konkurs wpłynęło 128 prac, spośród których jury nagrodziło 13. I miejsce ex aequo zajęli: Martyna Dawid i Adam Rybak, II – ex aequo: Paulina Koper i Aleksander Zych, III – również ex aequo: Zuzanna Gałek, Wiktoria Sikora i Bartosz Poteralski. Wyróżnienia powędrowały do: Sary Ciupińskiej, Alicji Kazar, Emilii Nowak, Kamila Olczyka, Anny Jędryszek i Sandry Bus. Wszystkim laureatom gratulujemy i zapraszamy do następnej edycji konkursu!!!
Organizatorzy:
D. Kubik, B. Nowak, E.Kaczmarczyk, E. Majchrzak