Dnia 15 kwietnia 2016r. w PSP nr 2 w Radomsku odbył się V Międzyszkolny Konkurs Recytatorski dla uczniów klas II i III objętych terapią logopedyczną „Wierszyki ćwiczące języki”. Naszą szkołę reprezentowali: Kacper Górnik (kl. IIa), Anna Sowińska (kl. IIb) i Karolina Kubasiak (kl. IIIc).

Uczniowie prezentowali wierszowane dialogi zawarte w utworach polskich poetów. Atmosfera była wspaniała, wszystkim dopisywały humory. Mali recytatorzy przełamując własne słabości i tremę potwierdzili, że warto ćwiczyć poprawną wymowę i dbać o nasz język ojczysty. Wspólnie spędziliśmy miłe chwile z literaturą dla dzieci.

Kacper Górnik otrzymał tytuł WICEMISTRZA RECYTACJI. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i książki.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Uczniów do konkursu przygotowała p. Małgorzata Mentek.