5 października uczniowie klasy II B i II C odwiedzili niezwykłe miejsce – Dolinę Osikową. Od wielu lat mieszkańcy wykorzystują tutaj naturalne piękno drewna osikowego, z którego uczynili unikalne rękodzieło. Byliśmy zachwyceni pięknymi ozdobami i sami wykonaliśmy również oryginalne jeże i przyozdobiliśmy koszyczki osikowe. Wyroby powstały z naturalnych wiórków drewna osikowego. Ta forma edukacji to rozwój kreatywności i zdolności manualnych dzieci. Po twórczej pracy czekał na nas pyszny poczęstunek i wspólne ognisko. Wróciliśmy pełni wrażeń artystycznych, z ciekawymi własnoręcznie wykonanymi  pamiątkami.
Opiekę nad uczniami sprawowały p. Beata Nowak, p. Ewa Majchrzak, p. Anna Wegner, p. Małgorzata Kanafa.