Miesiąc grudzień jest bez wątpienia dla wszystkich wyjątkowy spośród pozostałych jedenastu i kiedy nadchodzi wszyscy się bardzo cieszymy, bo to oznacza, że Święta Bożego Narodzenia są tuż tuż. Na pewno wszyscy czekamy na nie z wielką niecierpliwością ale doskonale wiemy, że tych świąt najbardziej wyczekują dzieci, bo kojarzą się im z dużą ilością miłych gości, choinką, śniegiem a przede wszystkim z Mikołajem i prezentami.

Do naszej szkoły często przybywa dużo miłych gości, ale 6 grudnia przybył ten niezwykły, wyjątkowy, długo oczekiwany przez dzieci, a mianowicie Święty Mikołaj, który przyniósł ze sobą duży worek z prezentami. Dzieci z radością śpiewały piosenki i recytowały wiersze. Następnie Mikołaj zabrał się do wręczania prezentów, które bez wątpienia im się należały. Dzieci były bardzo ucieszone, że wreszcie nadszedł najfajniejszy moment tego spotkania, więc każde z Nich odważnie i z uśmiechem na ustach podchodziło do Mikołaja po prezent, który później z radością otwierało, by sprawdzić co tam ciekawego się znajduje. Dzieci z ogromną radością zaprosiły św. Mikołaja za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne!

wych. Monika Kępa