Kolejny raz wspaniali i ofiarni uczniowie gimnazjum pokazali, że nawet wolna sobota nie stoi na przeszkodzie by pomagać innym!

W Biedronce przy ul. Starowiejskiej  w sobotę 10.12. 2016 roku od godz. 9.00- 17.00 odbywała się XI już Zbiórka Żywności  zorganizowana przez Caritas Polska. Włączyliśmy się i my ze Szkolnym Kołem Caritas oraz Grupą Wolontariatu. Zebraliśmy ponad 150 kg produktów żywnościowych oraz kilka środków higienicznych. Nasi uczniowie z uśmiechem i wdzięcznością przyjmowali każdy dar. Dziękujemy za piękny przykład i wrażliwe serce i gratulujemy naszym wychowankom: Marlenie Dawid, Paulinie Kornackiej, Oli Konopka, Juli Mofina, Oli Koćwin, Weronice Mofina, Dagmarze Kuliś, Wiktorii Skalik, Mikołajowi Stępniowi, Biance Kowalczyk, Julii Kuśmierz,  Sebastianowi Białeckiemu, Pawłowi Pabińskiemu i Ewelinie Gloc!

Małgorzata Kanafa