Piątek, 10.02.2017, był mroźny i wietrzny. Nie przeszkadzało to uczniom klas III naszego gimnazjum, którzy wraz z rodzicami, Dyrekcją Szkoły, wychowawcami, nauczycielami, spotkali się na Balu Gimnazjalnym w Restauracji Exclusive w Radomsku.

Wszystkich zebranych powitała Przewodnicząca Rady Rodziców p. Agnieszka Krynke–Nowak. A później, na magiczne słowa POLONEZA CZAS ZACZĄĆ, ruszył korowód taneczny.

Uczniowie czuli powagę chwili, tańczyli niezwykle dostojnie i z olbrzymią powagą, za co zostali nagrodzeni przez zaproszonych gości burzą oklasków.

A później  rozpoczęła się wspaniała zabawa: przy świetnej muzyce przyszli absolwenci bawili się znakomicie.

Będąc wyrazicielem wszystkich obecnych, składam serdeczne podziękowania przede wszystkim dla rodziców za przygotowanie doskonałej imprezy a młodzieży za fantastyczną zabawę.

Małgorzata Jasak