Dnia 9 marca 2017 r. uczniowie klas młodszych uczestniczyli w uroczystym apelu kończącym obchody Dnia Patrona. W ramach uświetniania pamięci Władysława Broniewskiego odbyły się konkursy – dzieci z kl. „O” i z klas pierwszych recytowały wiersze poety, uczniowie z klas drugich malowali ilustracje do wybranego utworu  patrona, a trzecioklasiści pochwalili się wiedzą na temat jego  twórczości.

Dyplomy i nagrody wręczyła p. dyrektor – Agata Piętka.

Wyniki Szkolnego Konkursu Recytatorskiego

Im. – Igor Kruszewski – kl. Ia

Im. – Wojciech Kosela – kl. Ib

IIm – Stanisław Cieślak – kl. „0”

IIm. – Bartosz Stefanek – kl.Ib

IIIm. – Natalia Cielasińska – kl.”0″

IIIm. – Marcel Gaworowski – kl.Ia

Wyróżnienia  – Julia Adamowicz – kl. „0”, Weronika Basiak -kl „0”,  Patrycja Salińska -kl.”0″, Zuzanna Ociepa – kl. Ia, Oliwia Rozpędek – kl. Ia, Małgorzata Aleksandrowicz – kl. Ib, Wiktoria Sikora – kl. Ib

Wyniki Konkursu Plastycznego.

Im. – Wiktoria Kurek – kl. IIb

IIm. – Filip Łęcki -kl. IId

IIm. – Jakub Szablewski -kl. IId

IIIm. – Lena Banaszczyk -kl. IIa

Wyróżnienia – Wiktoria Warda -kl. IId, Marta Kurzacz-kl. IId, Rafał Orzechowski -kl. IId, Mikołaj Cyniak -kl. IId

Wyniki Konkursu Wiedzy

Im. – Anna Sowińska -kl.IIIb

IIm. – Piotr Dziegieć -kl.IIIc

IIm. – Marta Ratecka -kl.IIIc

IIm. – Maja Walada – kl.IIIc

IIIm. -Oliwia Pokora – kl.IIIb

Wyróżnienia – Magdalena Frankowska kl.- IIId, Natalia Sokołowska – kl.IIIb, Kacper Węgrzyński – kl.IIId.

Gratulujemy zwycięzcom, wszystkim uczestnikom konkursów dziękujemy za udział.

Dziękujemy nauczycielom za przygotowanie uczniów.

Dziękujemy jurorom: p. Renacie Wojtasik, p. Iwonie Drzewieckiej, p. Lechowi Janasowi.

Organizatorki – p. Ewa Kawka i p. Małgorzata Szymczak