Z okazji Dnia Dziecka w dniu 2 czerwca 2017 r. w hali sportowej naszej szkoły został przeprowadzony Turniej Sportowy dla uczniów klas 0 – III. Na rozgrzewkę Miriam Haddani i Ala Pazera zaprosiły wszystkich młodych sportowców i panie wychowawczynie do wspólnej sportowej zabawy z piosenką „Skaczemy, biegniemy…”. Następnie dziesięcioosobowe reprezentacje klas wzięły udział w wyścigach rzędów. Na poziomie klas 0 – I zwyciężyła klasa I a, drugie miejsce – I b, a trzecie zdobyły dzielne maluszki z klasy „0”. W klasach drugich zwyciężyła drużyna z klasy II e, drugie miejsce przypadło klasie II a, a trzecie – II b. Wśród klas trzecich najlepsi okazali się uczniowie klasy III c, drugie miejsce zajęła drużyna z klasy III a, a trzecie – III d. Sportowym zmaganiom i zaciętej rywalizacji towarzyszył wspaniały doping młodej publiczności. W przeprowadzeniu turnieju pomagali uczniowie gimnazjum: Agnieszka Stawska, Jakub Kosecki, Jakub Piasecki, Antek Włodarczyk i Jakub Dziubek, którzy mierzyli czasy poszczególnych drużyn i podawali wyniki do stolika sędziowskiego. W nagrodę zdobywcy pierwszych miejsc otrzymali zestaw dwóch piłek i frisby, pozostałe klasy po jednej piłce, a każdy uczeń – lizaka.

Organizatorkami były panie: Beata Franczyk, Anna Stelmaszczyk i Ewa Kawka.