Aleksandra Koćwin, Julia Lis, Julia Drogosz, Milena Gontar, Justyna Nowacka z kl. III b gim, Daria Zarębska z kl. III c gim, Szymon Arczewski i Kamil Popiołek z kl. II b gim skorzystali z szansy, jaką zaoferowało naszym uczniom II Liceum Ogólnokształcące w Radomsku i wzięli udział w zajęciach warsztatowych prowadzonych w języku angielskim przez licealistów z Francji i Finlandii oraz młodzież II LO podczas wymiany uczniowskiej w ramach programu Erasmus+.

To była dla nich prawdziwa przygoda, gdy poznali nowych kolegów, rozmawiali po angielsku, a potem pracowali z nimi w zespołach nad głównym tematem tego projektu, czyli tym, jak odnieść sukces na rynku pracy. Uczyli się mówić o swoich mocnych stronach oraz prowadzić rozmowę kwalifikacyjną. Efekty swojej pracy zaprezentowali przed publicznością na sali gimnastycznej, a dwa dni później, 13 października spotkali się ponownie na uroczystym podsumowaniu projektu i pożegnaniu gości z Francji i Finlandii.

Dziękujemy II LO za zaproszenie!

opiekun – p. M. Hołdyk