W tym roku wyjątkowo, bo 9 listopada,  uczniowie klas 0-III naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w tej akcji. Przygotowania rozpoczęły się już kilka dni wcześniej zajęciami, dotyczącymi zdrowego odżywiania oraz ogromniej roli śniadania w diecie dziecka. Dziś od rana razem  z wychowawczyniami i rodzicami uczniowie przygotowywali wspólny posiłek. Kolorowe kanapki, sałatki owocowe i warzywne oraz inne produkty zdrowej żywności zdobiły stoły w każdej klasie i z wielkim uśmiechem znikały w buziach naszych milusińskich. Pamiętajmy – „Śniadanie daje moc”.  Od jutra  każde dziecko przyjdzie do szkoły po śniadaniu i ze śniadaniem w plecaku. Dzisiejsze wspólne śniadanie przygotowywały panie:

kl. „0” – p. K. Warszawska, kl. Ia – p. E. Kawka, kl. Ib – p. G. Szwed., kl. IIa – p. D. Kubik, kl. IIb -“ p. M. Szymczak, kl. IIIa – p. M. Smoląg, kl. IIIb – p. B. Nowak, kl. III c – p. E. Majchrzak, kl. III d- p. E. Kaczmarczyk, kl. IIIe – p. A. Stelmaszczyk. Dziękujemy.

Elżbieta Kaczmarczyk – koordynator akcji