UWAGA KONKURS PLASTYCZNY

pod hasłem

„Mój dom, moje miejsce”

Stowarzyszenie na rzecz dzieci „Pomagajmy razem” w Częstochowie wraz z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Radomsku zapraszają do wzięcia udziału w konkursie plastycznym.

Zadanie polega na przygotowaniu pracy plastycznej (technika i format dowolne), dotyczącej zaprezentowania „swojego domu” – najważniejszego miejsca dla dziecka, bądź tego, jak chciałoby ono aby ów dom wyglądał. Miejsca, w którym wpajane są dzieciom dobre obyczaje, kształtowane są wartości (jak miłość, rodzina, przyjaźń, wiara, pomoc innym itp.).

Każda praca musi zawierać metryczkę z następującymi danymi:

imię i nazwisko autora, wiek dziecka, adres szkoły, podpis rodzica/opiekuna, numer telefonu kontaktowego.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie, bez względu na wiek.

Wszelkie informacje o konkursie dostępne są na stronie www.mops-radomsko.pl oraz www.pomagajmyrazem.eu

Prace należy przynieść do opiekunek Szkolnego Klubu Wolontariatu (panie: Ewa Hanulak, Anna Witkowska-Ozga, Agnieszka Grudniewska) do dnia 28.11.2017 roku.