27 listopada uczniowie klasy III B obchodzili „Święto jabłka”. W tym dniu do szkoły przybyli specjalni goście: rodzice, rodzeństwo oraz babcie. Na zaproszonych gości czekało wiele atrakcji: występy artystyczne, konkursy, zagadki, zawody sportowe, zadania matematyczne, gramatyczne i plastyczne. Każdy uczestnik święta otrzymał jabłkowy medal, na którym mógł zapisać swoje imię. Uczniowie zaprezentowali również gościom jak dużo witamin mają jabłka i jak aktywnie można z ich wykorzystaniem spędzić czas. Goście mieli możliwość poznania i degustowania wielu pysznych potrawy z jabłek. Wszyscy bawili się świetnie. Chętnie pokonywali „jabłkowe tory przeszkód”, rywalizowali ze sobą o tytuł i koronę jabłkowego króla oraz jabłkowej księżniczki. W „pokoju pracy twórczej” rodzice wraz z dziećmi stworzyli piękne jabłkowe obrazy oraz fantastyczne jabłkowe ufoludki. Na zakończenie uroczystości czekała na wszystkich wspaniała jabłkowa uczta i pamiątkowe dyplomy.

Nad przebiegiem uroczystości czuwały p. Beata Nowak i Małgorzata Mentek

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i okazaną pomoc.