Boże Narodzenie już niebawem,  a dla wielu z nas jedną z wielu przedświątecznych tradycji jest pieczenie ciasteczek. Zapach pieczonych pierniczków, cynamonu, czy imbiru chyba od zawsze kojarzy się ze świętami. Zgodnie z obyczajem uczniowie klasy III d w miniony czwartek ochoczo przystąpili do pracy. Z dużą wprawą wałkowali ciasto, wykrawali foremkami symbole świąteczne: choinki, gwiazdki, reniferki i inne.  Nad wypiekami czuwały nasze Panie Kucharki, którym przy okazji dziękujemy za pomoc. Po upieczeniu ………oczywiście próbowanie. Pierniki przepyszne. Następnego dnia wykazywaliśmy się talentami plastycznymi. Pięknie zdobione pierniczki będą wspaniałym prezentem pod choinkę.

Spokojnych świąt Bożego Narodzenia, spędzonych z bliskimi, w ciepłej, rodzinnej atmosferze, oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym Nowym Roku życzą uczniowie klasy III d z wychowawczynią Elżbietą Kaczmarczyk.