W dniu 21 grudnia 2017r w hali sportowej odbył się SZKOLNY KONKURS SKOKU WZWYŻ dla uczniów klas siódmych oraz drugich i trzecich gimnazjum. Zawody odbyły się w ramach projektu ALFABET ZDROWEGO CZŁOWIEKA. W konkursie startowało osiem dziewcząt i osiemnastu chłopców.

Wśród dziewcząt zwyciężyła Julia Stelmaszczyk z wynikiem 133 cm, drugie miejsce zajęła Martyna Cieslak z rezultatem 125 cm a trzecie ex aequo Oliwia Bałecka i Ada Dębska z wysokością 120 cm.

W kategorii chłopców najlepszy okazał się Adam Woszczyński skacząc na wysokość 151 cm, drugi był Dawid Kurowski z wynikiem 148 cm a trzeci – Łukasz Błażejewski z rezultatem 145 cm.

Na zwycięzców czekały pamiątkowe dyplomy i nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

Organizatorami konkursu byli nauczyciele wf.