Okazywanie bezinteresownej miłości do zwierząt zmienia świat na lepszy. W myśl tego hasła klasa IVC zorganizowała  zbiórkę karmy oraz środków finansowych na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt w Radomsku. Akcja prowadzona przez Maję Waladę, Dominikę Barańską, Wiktorię Lis, Martynę Waloch, Maję Mikołajczyk i Maję Nowakowską trwała od listopada do 25.01.2018r. Dziewczynki zebrały 935 zł oraz kilka kilogramów karmy, koce, materace i maskotki dla piesków i kotów. Za dary rzeczowe dziękujemy przede wszystkim uczniom klas nauczania początkowego, a pozostałym uczniom i nauczycielom dziękujemy za wsparcie finansowe.

Specjalne podziękowania uczennice otrzymały również od pracowników schroniska oraz zwierzaków, które merdały ogonkami oraz mruczały przeciągle.

Dorota Pacholik