Święta Wielkanocne to czas zadumy, ale także i radości. W natłoku przedświątecznych przygotowań uczniowie klasy III C wraz z rodzicami spotkali się na warsztatach plastycznych, aby kultywować nasze piękne tradycje wielkanocne. Spotkanie zostało zorganizowane z inicjatywy wychowawcy p. Ewy Majchrzak i logopedy p. Małgorzaty Mentek. Tematem przewodnim warsztatów były ozdoby wielkanocne, których wykonanie zaprezentowała zaproszona pani Marzena Adamek. Licznie przybyli rodzice chętnie przystąpili do pracy, aby wspólnie ze swoimi pociechami wykonać zajączki, pisanki czy karty świąteczne. Radości i zabawy było bardzo wiele, ponieważ wszyscy starali się wykonać piękne i kolorowe ozdoby na wielkanocny stół. Spotkaniu towarzyszyła bardzo miła i wesoła atmosfera, a dzień długo pozostanie w pamięci dzieci jak i rodziców. Z wykonanych prac powstała barwna i interesująca wystawa, którą warto obejrzeć.