24 kwietnia w siedzibie MOSiR przy ul. Kościuszki 3 rozegrały się Mistrzostwa Szkół w Scrabble. Do słownego pojedynku stanęli uczniowie klas VII oraz uczniowie klas gimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowało pięciu zawodników: Erwin Borowiec, Bartosz Stępień, Mateusz Tański, Mateusz Kempski i Filip Kozłowski. Chłopcy dzielnie walczyli i zaliczali kolejne etapy turnieju. W rezultacie E. Borowiec zajął miejsce II, B. Stępień V, M. Kempski VII, F. Kozłowski XVIII a M. Tański XXVI.
Finaliści otrzymali puchary i zegary do gry w scrabble ufundowane przez Urząd Miasta Radomsko. Dodatkowo nagrodę rzeczową otrzymał M.Tański za najlepiej punktowanego scrabbla.
Serdecznie gratulujemy i trzymamy mocno kciuki za Erwina i Bartosza, którzy 25 maja będą reprezentowali PSP nr 6 na XVI Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół w Scrabble Kutno 2018.
Anita Małolepsza