W dniu 14.05.2018 r. w naszej szkole, został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. „Aktywna lekcja wychowania fizycznego”, który odbył się w ramach projektu” Alfabet zdrowego człowieka”. W konkursie brali udział uczniowie klas VI, których zadaniem było wykonanie plakatu, oraz klas V, mających stworzyć mem.
Celem konkursu jest promocja aktywnego spędzania czasu wolnego, oraz kształtowanie pozytywnych postaw wobec kultury fizycznej.

Laureaci w kategorii plakat :
I miejsce – Julia Salińska, Maria Janus, Kinga Koniarska, Julia Kmieć z kl. VI a
II miejsce – Weronika Stelmaszczyk, Julia Sokołowska z kl. VI b
III miejsce – Maks Zdrodowski, Jakub Miarka z kl. VI b
Wyróżnienia – Martyna Kurzacz, Klaudia Stępniewska, Piotr Siejka, Norbert Zgrzebnicki z kl. VI b,
Julia Janduła, Mikołaj Janduła, Aleksandra Musiał, Dagmara Druciarek, Małgorzata Stępień z kl. VI a
Laureaci w kategorii mem:
I miejsce – Oliwia Panicz z kl. V a
II miejsce – Mateusz Rozpara z kl. V a
II miejsce – Jakub Przybyłowicz z kl. V c
Wyróżnienie – Kajetan Misztalski z kl. V a

Organizatorami konkursu były: Magdalena Iskrzyńska, Marta Kozak, Joanna Nitecka, Edyta Piotrowska.