W dniu 23. maja 2018 roku w naszej szkole odbył się I Międzyszkolny Konkurs Piosenki „Fantazja 2018”. Udział wzięło dziewiętnaścioro solistów w trzech kategoriach: klasy 0-2, 3-4 i 5-7 z PSP 2, 3, 4, 5, 6, 7 i 8. Występy uczniów oceniało jury w składzie:

• przewodniczący: Radosław Kowalski,
  • członkowie: Joanna Bronowska, Iwona Drzewiecka, Joanna Muszyńska, Michał Wolski.

W najmłodszej kategorii zwycięzcą został Jakub Sobczyk (PSP 7), II miejsce zajęła Julia Popiołek (PSP 6), III miejsce jury przyznało Aleksandrze Kułak (PSP 7), a wyróżnienie dostał Michał Kulka (PSP 4). W kategorii klas 3-4 pierwsze miejsce zajęła Nikola Wróblewska (PSP 6), drugie – Magdalena Frankowska (PSP 6), a trzecie Barbara Marek (PSP 2). Ponadto jury przyznało dwa wyróżnienia – dla Oliwii Łągiewki i Michaliny Raczek (obie dziewczęta z PSP 3). W najstarszej kategorii I miejsce zajęła Magdalena Kierasińska (PSP 7), drugie – Julia Błachowicz (PSP 8), a trzecie Wiktoria Małachowska (PSP 6).

Sponsorami I Międzyszkolnego Konkursu Piosenki „Fantazja” był: Urząd Miasta Radomsko, Miejski Dom Kultury, Firma Unifax, Rada Rodziców przy PSP nr 6 w Radomsku oraz osoby prywatne. Wszystkim serdecznie dziękujemy za wsparcie.

Organizatorem konkursu jest PSP nr 6 w Radomsku, a koordynatorkami nauczycielki: Joanna Bronowska, Ewa Kawka i Małgorzata Szymczak.