Z okazji zakończenia roku św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży, panie katechetki zorganizowały i we współpracy z ks Piotrem Kamińskim oraz z nauczycielami: P. Małgorzatą Mentek, p. Romaną Skrzypczyk Dąbrowską i p. Moniką Małachowską przeprowadziły podchody w lesie na brzozowej polanie. Do tej zabawy w stopniu najwyższym przyczynili się harcerze z klasy 3ag. Spotkanie miało charakter zabawy wspólnotowej i zespołowego odkrywania wiedzy. Mieliśmy zadania do wykonania, które wcześniej należało odnaleźć, były zabawy sportowe, modlitwa, zabawy w kole i oczywiście wspólne pieczenie kiełbasek, jabłek i innych darów natury przy ognisku. Ponad 70 uczniów bawiło się i odpoczywało w najlepszym towarzystwie na świeżym powietrzu. Miłość, szacunek, wzajemna pomoc, radość i dobro towarzyszyły nam przez cały czas. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli zorganizować nasze podchody! Do zobaczenia wiosną!!!

M. Kanafa