Jak co roku z okazji Dnia Papieskiego przygotowujemy jakąś niespodziankę dla społeczności szkolnej i wspólnoty parafialnej. Tym razem było to przedstawienie napisane specjalnie na tę okoliczność, oparte na tekstach Karola Wojtyły naszego świętego papieża – Jana Pawła II. Tytuł przedstawienia jak i obchodów tegorocznego Dnia Papieskiego to – Promieniowanie ojcostwa”. Uczniowie klasy 7b oraz gościnnie Bartek z klasy 6a ukazali piękno roli ojca w życiu i twórczości naszego papieża. Nie zabrakło akcentów patriotycznych czyli ojcowskiej troski o ojczyznę i jej rozwój. Cieszymy się, że zarówno w parafii św Jadwigi Królowej jak i w naszej szkole przedstawienie zostało przyjęte bardzo ciepło i nie jednej osobie zakręciła się łza w oku na wspomnienie tego wielkiego Polaka.

Serdecznie wszystkim dziękujemy!

M. Kanafa