W 2018r. obchodzimy 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji zachęciliśmy uczniów do zaprojektowania kartki urodzinowej z życzeniami dla Ojczyzny. W konkursie wzięli udział uczniowie klas 0-III. Celem konkursu było zachęcenie jak największej liczby osób do wspólnego upamiętnienia 100 rocznicy odzyskania niepodległości, pobudzenie postaw patriotycznych wśród dzieci, zainteresowanie uczniów historią Polski XX w.

Laureaci konkursu w kategorii klas 0-I:
I miejsce Mateusz Lasoń kl. Ib
II miejsce Agata Kierlik kl. Ic
III miejsce Oliwia Machura kl. „0”
Wyróżnienia otrzymali: Dawid Jędrzejczyk kl. „0”, Maja Marczyńska kl. Ib, Marika Chwała kl. Ic.
 Laureaci konkursu w kategorii klas II-III:
I miejsce Kacper Kałuża kl. IIIb
II miejsce Igor Kruszewski kl. IIIa
III miejsce Maja Kuder kl. IIa
Wyróżnienia otrzymali: Daria Wydrych kl. IIIa, Zuzanna Ociepa kl. IIIa, Wiktor Dawid kl. IIIb, Jessica Flaszka kl. IIIb.
Gratulujemy!
 Serdecznie zapraszamy do obejrzenia prac, które znajdują się na wystawie w holu szkoły.
M. Mentek, E. Majchrzak, B. Nowak.