Magiczny czas świąt Bożego Narodzenia zagościł już na dobre w oddziale przedszkolnym. 12 grudnia w godzinach popołudniowych rodzice w raz z dziećmi uczestniczyli w świątecznych warsztatach plastycznych. Rodzice naszych uczniów odkrywali swoje talenty plastyczne, a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów. Dzieci wraz z rodzicami zrobiły piękne bombki , urokliwego anioła, białe choineczki oraz świątecznego reniferka, które z pewnością będą wspaniałą dekoracją w domach.

Zorganizowane warsztaty artystyczne były niezwykle radosnym przeżyciem i przeniosły wszystkich w nastrój oczekiwania na utęsknione święta.Wszystkim towarzyszył dobry humor, radość tworzenia ozdób i dekorowania ich. Ta wspólna praca pozwoliła nam poczuć atmosferę przedświątecznych przygotowań.

Wykonane ozdoby można obejrzeć na wystawie przed naszą salą.

Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom za przybycie.

Organizatorami warsztatów były p. E. Majchrzak i p. M. Mentek

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]