Dnia 6 lutego w naszej szkole odbyła się wspaniała uroczystość – Dzień Babci i Dziadka. Na wstępie pan dyrektor Wojciech Grajkowski powitał ciepłymi słowami bardzo licznie przybyłych gości. W pięknie udekorowanej sali teatralnej dzieci z oddziału przedszkolnego i klasy II c przedstawiły program artystyczny pod kierunkiem pani Ewy Majchrzak, Beaty Nowak i Małgorzaty Mentek. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe związane tematycznie z tymże świętem. Oprócz montażu słowno-muzycznego szanowni goście obejrzeli, także piękny występ zespołu ludowego ,,Od A do Z”. Na scenie pojawiło się piętnaście pań w kolorowych, ludowych strojach oraz muzycy, którzy przygrywali na akordeonie, perkusji i mandolinie. Publiczność żywo włączyła się do wspólnego śpiewu pieśni i piosenek. Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych dziadków upominkami, wykonanymi własnoręcznie. Rodzice przygotowali dla gości poczęstunek w postaci przepysznych ciast, owoców, cukierków oraz soków. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci poprzez wiersze, piosenki i taniec mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia oraz podziękować za trud włożony w ich wychowanie. To był dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.
Organizatorzy: Ewa Majchrzak, Beata Nowak i Małgorzata Mentek.