Dnia 1 grudnia 2021r. uczniowie klasy IVb i IVc udali się wraz z wychowawcami na wycieczkę do Warszawy. Głównym jej celem była wizyta w Centrum Nauki Kopernik, w którym przez doświadczenia i zabawę można poznać ciekawostki ze świata nauki i techniki. Czwartoklasiści wyruszyli również na poszukiwania śladów życia w kosmosie podczas projekcji filmu „Jesteśmy Kosmitami”. Przemierzyli także Układ Słoneczny i zbadali grunt marsjański . Wszystko to dzięki wizycie w planetarium. Kolejną atrakcją był spacer po Starym Mieście i Placu Piłsudskiego. Uczniowie mieli również okazję zobaczyć zmianę warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza. Warta pełniona jest tam przez całą dobę, a na straży zawsze stoi dwóch żołnierzy. Emocje były ogromne. Wycieczka sprawiła uczniom niesamowitą radość i już czekają na kolejne przygody w innych zakątkach Polski.