Podsumowanie akcji charytatywnej

Wyciągnij pomocną dłoń”

W okresie luty-kwiecień 2022r. Szkolny Klub Wolontariatu zorganizował i przeprowadził akcję, której celem było wsparcie dla dzieci, które wraz z rodzinami uciekły z ogarniętej wojną Ukrainy i w Polsce znalazły schronienie.

Inicjatywa ta przebiegała dwutorowo. Zbieraliśmy artykuły chemiczne, kosmetyki dla dzieci, artykuły spożywcze dla niemowląt (mleko, kaszki, soczki, dania w słoiczkach itp.), artykuły szkolne, lekarstwa przeciwbólowe i przeciwgorączkowe.

Z drugiej strony, wspieraliśmy rzeczowo i materialnie dwie rodziny, którym gościnę i opiekę zaoferowała jedna z naszych nauczycielek.

Odzew całej społeczności szkolnej, a także chętnych do pomocy radomszczan przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. Zebraliśmy ogromną ilość produktów i przedmiotów pierwszej potrzeby, które przekazane zostały potrzebującym (za pośrednictwem Stowarzyszenia „Panaceum”).

W tym miejscu pragniemy złożyć serdeczne podziękowania pani Annie Wardzie. Bez jej OGROMNEGO zaangażowania w naszą akcję, efekty nie byłyby aż tak spektakularne.

Chcielibyśmy podziękować wszystkim darczyńcom (osobom prywatnym, jak i firmom), którzy przekazali pomoc finansową lub rzeczową.

Szczególne podziękowania dla poniższych osób/firm:

Daniela i Włodzimierz Wilchelm
Urszula Witkowska
Joanna i Jakub Karbownik
Teresa i Daniel Karbownik
Teresa i Henryk Warda
Emilia Kasperkiewicz
Mariola i Krzysztof Jasnos
Tomasz Zawadzki
Wiesław Ciura
Zbigniew Puzanow
Anna i Paweł Warda
Pracownicy firmy Rosa Europe Radomsko
Firma Sika
Firma CMI


Dzięki nim łączna zebrana kwota to 7550zł.

Za 3750zł zostały dostarczone produkty dla maluszków do szkoły (głównie produkty dla dzieci 0-3 lat). Natomiast 3800zł to kwota przeznaczona na rodziny, które mamy pod opieką.

Z całego serca dziękujemy także tej ogromnej grupie anonimowych darczyńców. Bez Was nie moglibyśmy pomóc na taką skalę.

Jesteście niesamowici !!!

Opiekunki oraz członkowie SKW