„POMAGAMY, BO LUBIMY”

W listopadzie 2022r. Szkolny Klub Wolontariatu zorganizował akcję, której celem było wsparcie dla dzieci z pieczy zastępczej zamieszkujących Placówkę Opiekuńczo-Wychowawczą „Kamil II” w Kodrębie.

Zbieraliśmy artykuły szkolne, takie jak zeszyty, farby, kredki, papiery kolorowe, bloki techniczne, rysunkowe, mazaki, długopisy, ołówki itp. Dzięki zaangażowaniu wychowawców, uczniów oraz rodziców udało nam się zebrać naprawdę mnóstwo przyborów, niezbędnych każdemu uczniowi w różnym wieku.

W tym miejscu pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy włączyli się w naszą inicjatywę. Bez Was, byłoby to niemożliwe.

Dary przekazaliśmy Dyrekcji i pracownikom Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Radomsku, które nadzoruje placówki „Kamil I” i „Kamil II”.

Opiekunki SKW:
Ewa Hanulak