15 listopada uczniowie klasy II B i II C spotkali się  z pisarką dla dzieci Panią Urszulą Kozłowską – autorką około 200 książek dla dzieci zawierających wiersze, bajki i legendy. Spotkanie odbyło się w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomsku i nosiło tytuł „Bawić dzieci mam ochotę, więc tęczowe rymy plotę”. Pisarka w bardzo ciekawy sposób opowiedziała młodym czytelnikom o swojej twórczości literackiej. Dzieci wysłuchały pełnych ciepła i humoru  bajek autorstwa Pani Urszuli. Autorka czytała wspólnie z dziećmi fragmenty wielu wierszy i bajek. Chętnie odpowiadała na pytania, jak również z przyjemnością wpisywała dedykacje dla swoich czytelników w książkach, które dzieci mogły zakupić po spotkaniu.
Opiekę nad dziećmi sprawowały wychowawczynie oraz p. Joanna Ligęza.
wych. Beata Nowak, wych. Ewa Majchrzak