W dniu 09.12.2017 r. o godz. 14.00 odbyło się rozstrzygnięcie Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „W barwach narodowych”. Zaprojektuj reprezentacyjny strój dla polskiego sportowca. Konkurs adresowany był do dzieci, młodzieży i dorosłych o różnym stopniu niepełnosprawności z terenu województwa łódzkiego. Jego głównym celem była popularyzacja idei integracji poprzez promowanie twórczości artystycznej osób niepełnosprawnych, nawiązywanie współpracy ze szkołami i różnymi środowiskami działającymi na rzecz osób niepełnosprawnych oraz wspólne spędzanie czasu rywalizujących w konkursie dzieci i młodzieży. Pamiątkowe dyplomy i nagrody wręczyli laureatom Prezydent Miasta Radomska Pan Jarosław Ferenc, Dyrektor Oddziału Łódzkiego PFRON Pan Władysław Skwarka i  Wice – dyrektor PSP nr 6 w Radomsku Pani Agata Piętka.

Atrakcyjne nagrody ufundowane zostały przez sponsorów:

Łukasz Dróżdż

Konkurs odbywał się w ramach  obchodów 20 rocznicy powstania Miejskiej Hali Sportowej w Radomsku i był imprezą towarzyszącą ósmej edycji Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Nożnej rocznika 2007, którego organizatorem była Radomszczańska Akademia Piłkarska, Es-bank Bank Spółdzielczy w Radomsku i Miejska Hala Sportowa w Radomsku.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział, a laureatom gratulujemy sukcesu.

Organizatorem przedsięwzięcia były: M. Smoląg, J. Zadworna oraz J. Ligęza, P. Dróżdż, A. Małolepsza, D. Spruch.

Laureaci:

Wyróżnienia: