W ramach projektu Alfabet Zdrowego Człowieka szkoła wspólnie z klubem MUKS SZÒSTKA Radomsko zorganizowała dwa turnieje piłki nożnej. Pierwszy turniej sobotni dla rocznika 2005/2006 wygrała drużyna Skry Częstochowa, drugie miejsce zajął Zespół Szkoły PSP 6 w Radomsku, trzecie miejsce zajął zespół MUKS SZÓSTKA Radomsko, czwarte miejsce zajął zespół z Gorzkowic – Zespół nr 2, miejsce piąte zajął zespół z Gorzkowic – Zespół nr 1, a na miejscu szóstym skończył turniej zespół Orlik Blachownia. Najlepszym strzelcem turnieju został Mateusz Michalski z drużyny PSP nr 6, najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Oskar Nowak z drużyny MUKS SZÓSTKA Radomsko, najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany bramkarz Skry Częstochowa Kacper Hobot.

Wyniki niedzielnego turnieju w kategorii U9: osiem zespołów grało w dwóch grupach po cztery zespoły. Wyniki klasyfikacji: do małych półfinałów z miejsc trzeciego i czwartego w grupach awansowały zespoły RAP Radomsko, MUKS SZÓSTKA II wynik 2:0. W drugim małym półfinale Stradom Częstochowa kontra Orlik Blachownia 6:1 dla Stradomia, w półfinałach o miejsca 1-4 MUKS SZÒSTKA I z Widzewem Łódź zremisował 2:2 – karne 3:2 dla Widzewa. W drugim półfinale grupy medalowej PSP nr 6 w Radomsku pokonało Mazovię Tomaszów Mazowiecki 5-0. W meczu o miejsce 7 MUKS Szóstka II Radomsko pokonał Orlik Blachownia 2:1 i zajął 7 miejsce w turnieju. Stradom Częstochowa w meczu o 5 miejsce pokonał RAP Radomsko 2-0, w meczu o trzecie miejsce Mazovia Tomaszów Mazowiecki pokonała MUKS SZÓSTKA I Radomsko 2:0 i w wielkim finale, w meczu stojącym na bardzo dobrym poziomie PSP nr 6 w Radomsku pokonało Widzew Łódź 4-2. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany zawodnik Widzewa Łódź Marcel Żyłka, najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Mikołaj Miller zawodnik PSP nr 6, najlepszym strzelcem turnieju z dziesięcioma trafieniami został Krzysztof Szymczak – również zawodnik PSP nr 6 w Radomsku. Turnieje zorganizował i przeprowadził Artur Kowalski.