8 listopada najmłodsi uczniowie naszej szkoły po raz kolejny obchodzili Dzień Zdrowego Śniadania.  Przygotowania rozpoczęły się już kilka dni wcześniej zajęciami dotyczącymi zdrowego odżywiania oraz ogromnej roli śniadania w diecie dziecka. Dziś od rana wspólnie z wychowawczyniami i rodzicami, uczniowie  przygotowywali wspólny posiłek, bądź zajadali się gotowymi pysznościami przyniesionymi z domu. Kolorowe kanapki, sałatki owocowe i warzywne oraz inne produkty zdrowej żywności zdobiły stoły w klasach i z wielkim uśmiechem znikały w buziach naszych milusińskich. Mamy nadzieję, że od dziś każde dziecko przyjdzie do szkoły po śniadaniu i ze śniadaniem w plecaku. Pamiętajmy – „Śniadanie daje moc”.

Dzisiejsze wspólne śniadanie przygotowywały panie: kl. „0” – p. E. Majchrzak. kl. II a – p. E. Kawka, kl. IIIa – p. D. Kubik, kl. Ib – p. E. Kaczmarczyk, kl. IIIb – p. M. Szymczak, kl. Ia – p. M. Smoląg, kl. Ic – p. B. Nowak.

Koordynator akcji – Elżbieta Kaczmarczyk