Klasy młodsze podsumowały Dzień Patrona Szkoły. Dzieci z klasy „0”, klas pierwszych, drugich i trzecich rywalizowały w rozmaitych konkursach poświęconych twórczości Władysława Broniewskiego. Uczniowie z kl „0” i z kl. pierwszych recytowali wiersze poety, uczniowie kl.drugich malowali ilustracje inspirowane poezją Broniewskiego, a trzecioklasiści wzięli udział w konkursie wiedzy o wierszach. 14 lutego 2019r. odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów laureatom.
Nagrody wręczali: p. dyrektor – Agata Piętka i p. dyrektor – Wojciech Grajkowski

I m – Maja Wilk – kl. Ic
II m – Maria Wolska – kl. b
III m – Florentyna Więcek – kl. Ib
III m – Julian Makles – kl. Ic
         wyróżnienie: Oliwia Machura – kl. „0”, Jakub Kostrzewa – kl.”0″, Julia Kurek – kl. Ia, Iwo Kaczmarczyk – kl. Ia, Julia Małolepsza – kl. Ic

nagroda specjalna- Aleksandra Kowalczyk – kl. IIb
I m – Maja Smyk – kl. IIa
II m – Marlena Golec – kl. IIa
III m – Maja Stępień – kl. IIa
wyróżnienie – Nadia Broniszewska – kl. IIa

Konkurs wiedzy o wierszach Broniewskiego
I m – Wiktor Dawid – kl. IIIb
II m – Agata Matyja – kl. IIIb
III m – Lena Misztalska – kl. IIIa
III m – Wojciech Kosela – kl. IIIb
wyróżnienie – Marta Szafran – kl. IIIb

Uroczystość uświetniły występy laureatów konkursu recytatorskiego, piosenki śpiewane przez uczniów kl. IIa i teksty rapowane przez uczniów kl. IIIb.
 Organizatorki: p. Ewa Kawka i p. Małgorzata Szymczak

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]