Uwierz w siebie! Od małej kropki wszystko się zaczyna!
15 września na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Kropki. Wszystko zaczęło się w 2003 roku, kiedy to znany amerykański pisarz i ilustrator książeczek dla dzieci Peter H. Reynolds wydał opowieść „The Dot”. To historia małej dziewczynki o imieniu Vashti, która dzięki małej kropce i wspaniałej nauczycielce plastyki uwierzyła w swój talent. Książka została wydana w ponad 20 językach i przetłumaczona na język Brailla, stając się światowym bestsellerem. W tym dniu my także przypominamy naszym uczniom, że każdy z nas posiada jakiś talent, że jesteśmy ważni. Na zajęciach wychowawczych rozmawialiśmy o tym, że należy wierzyć we własne siły i nie poddawać się zbyt szybko. Każdy zrobił swoją osobistą Kropkę, która ma przypominać o jego mocnych stronach.
Życzymy naszym uczniom, by w nowym roku szkolnym odkrywali i rozwijali swoje talenty!

Dorota Pacholik, Aldona Wawrzonek, Agata Kossek
Fot. Weronika Kalek i Natasza Kozak z klasy 6c

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]