19 grudnia uczniowie klasy II c wystawili widowisko o Bożym Narodzeniu, które wprowadziło nas w wyjątkową atmosferę zbliżających się świat. W progi szkoły w tym dniu przybyli liczni goście – rodziny uczniów.  W specjalnie przygotowanych kostiumach oraz w pięknej scenografii aktorzy przedstawili narodziny Chrystusa. Ze sceny popłynęło piękne przesłanie o dobroci, życzliwości i szacunku do drugiego człowieka. Obok Świętej Rodziny, Aniołów i pastuszków pojawili się Trzej Królowie, dzieci z różnych kontynentów oraz przedstawiciele wielu zawodów. Młodzi aktorzy z wielkim przejęciem i zaangażowaniem wcielili się w swoje role i poradzili sobie doskonale. Publiczność zachwycili opanowaniem tekstu, śpiewem i kostiumami. Widowisko, którego dopełnieniem był występ muzyczny w wykonaniu uczennic z klasy Vb,  stworzyło niepowtarzalny klimat radości, ale i refleksji. Wielkimi brawami publiczność nagrodziła występy uczniów.

Nowak Beata i Anna Wegner