Niezapomniane chwile w EC1 w Łodzi.

Dzień 20 kwietnia był dla uczniów klas czwartych pełen emocji, a wszystko to za sprawą szkolnej wycieczki do Centrum Nauki i Techniki EC1 w Łodzi. Czwartoklasiści wzięli udział w  zajęciach w audytorium, podczas których poznali  intymne życie zwierząt i kwiatów oraz mieli okazję sprawdzić jak wygląda praca w orkiestrze i ile trudu potrzeba, aby stworzyć utwór. Kolejną fascynującą przygodą był pokaz w planetarium, obserwacja wiosennego nieba, konstelacji widocznych o tej porze roku oraz projekcja filmu  „Dwa szkiełka”. Uczniowie zostali  oprowadzani po ścieżce edukacyjnej i mieli okazję poznać tajniki pracy w elektrociepłowni, którą przed laty był obiekt  EC1. Ciekawostką okazał się fakt wykorzystania przestrzeni centrum nauki i techniki do nagrania teledysku do piosenki „I Ciebie też, bardzo” w wykonaniu Darii Zawiałow, Dawida Podsiadło i Vito Bambino. Był to dzień pełen atrakcji i niezapomnianych wrażeń.

Wychowawcy klas czwartych.