Ogłaszamy konkurs!

Zapraszamy uczniów klas VII i VIII do aktywnego udziału w obchodach Jubileuszu 75 – lecia Publicznej Szkoły Podstawowej nr 6 w Radomsku i napisania listów skierowanych do przyszłych pokoleń.

W liście napisz kim jesteś, w jakiej uczysz się szkole, co w niej jest atrakcyjnego, jak wygląda życie szkolne. Napisz w jakim żyjesz świecie, jakie są twoje marzenia i plany na przyszłość. Umieść w nim przesłanie do przyszłych pokoleń.

Praca konkursowa powinna mieć formę listu, nie przekroczyć 2 stron A4 pisanych czcionką 12. Prace należy składać do 14 kwietnia 2023 r. w bibliotece szkolnej.

Dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody. Dodatkowo najlepsza praca zostanie umieszczona w Kapsule Czasu przygotowywanej z okazji Jubileuszu 75 – lecia PSP nr 6 w Radomsku.

Nie zwlekaj – weź udział w konkursie i napisz

LIST DO PRZYSZŁYCH POKOLEŃ