Dzisiaj w naszej szkole odbyło się podsumowanie konkursów przyrodniczych nawiązujących do obchodzonego 22 kwietnia Dnia Ziemi.

Uczniowie klas pierwszych przygotowali recytacje wierszy o tematyce przyrodniczej. Po wysłuchaniu prezentowanych utworów jury przyznało :

I m. Pola Dziadkiewicz, kl. I A

II m. Bartłomiej Konieczny, kl. I D

III m. Piotr Żak, kl. ID oraz Nikola Niedbała, kl. I A

Zuzanna Bis, kl. IB

Amelia Klekowska, kl. IA

Nadia Wawrzyńczyk, kl. IC

Nasi drugoklasiści mogli wykazać się talentem plastycznym wykonując prace pod hasłem „ Znam polskie zwierzęta i rośliny chronione”. Jury nagrodziło:

I m. Martyna Kempska, kl. IIA

II m. Julia Dygudaj, kl. IIB

III m. Aleksander Banaś, kl. IIA

Wyróżnienie: Filip Błasiak, kl. II C

Zapraszamy do obejrzenia wystawy pokonkursowej znajdującej się w holu szkoły.

Wiedzą o otaczającym nas środowisku przyrodniczym mogli wykazać się uczniowie klas trzecich. Najlepsi z nich to :

I m. Aleksander Dędek, kl. IIIA

II m. Jan Wolski, kl. IIIA

III m. Mateusz Wieczorek, kl. IIIA oraz Bartosz Poroszowski, kl. IIIB

Serdecznie dziękujemy nauczycielom i rodzicom za przygotowanie uczniów do udziału w konkursach.­­­

Podziękowania kierujemy również dla Pani Anity Małolepszej za przygotowanie wystawy prac.

Organizatorzy: E. Kawka, B. Franczyk, Elżbieta Kaczmarczyk