19.04.2023 r. dokonano podsumowania konkursu plastycznego „Moja szkoła dawniej i dziś”. Jego celem była popularyzacja wiedzy związanej z historią i teraźniejszością szkoły oraz uczczenie 75 rocznicy jej powstania. Jury w składzie: p. Sylwia Cielecka, p.Kinga Łańcuchowska wyłoniło następujących laureatów, których prace znalazły się na okolicznościowych pocztówkach. I tak, w kat. klas 1-3 I m. zajęły ex aequo Maria Stawska i Melania Dębska, II m. ex aequo Nikola Niedbała i Zofia Zyzik, III m. Leonard Kaczmarczyk i Kajetan Kowalczyk. Wyróżnienia zdobyli: Denys Reshetniak, Hanna Woldan, Alicja Basiak, Michał Adamczuk, Piotr Szyller, Lena Ciemniewska, Adam Cyganek. W kat. klas 4-7; I m. zajęła Maja Nowicka, II m. Alicja Bulińska, III m. Nikola Kaźmierska. Wyróżnienie zdobył Patryk Barwiński. Laureatom gratulujemy.
Organizatorzy konkursu: D. Kubik, G. Szwed, M. Wawrzyniak