Od kilku lat 15 września celebrujemy w naszej szkole dzień kreatywności, odwagi i zabawy, czyli Święto Kropki. W tym roku Samorząd Uczniowski zwrócił się przede wszystkim do uczniów i uczennic klas 4, ponieważ wchodzą w nowy etap szkolny i klas 5, by mogli zastanowić się, jak wzmocnić swoją pewność siebie.

To ważne, by każdy mógł rozwijać swoje mocne strony i talenty, ale najpierw trzeba je rozpoznać. To bardzo różne cechy, takie, jak na przykład: łatwość uczenia się, umiejętności sportowe, plastyczne, ale też dobra organizacja, koleżeństwo, słowność, uczciwość, umiejętność pocieszenia koleżanki czy kolegi w trudnej dla niego sytuacji i wiele, wiele innych.

Dziękujemy wszystkim uczennicom i uczniom oraz wspierającym ich wychowawcom, którzy wzięli udział w tej edukacyjnej zabawie 😊 Mamy nadzieję, że pomogła Wam rozpoznać Wasze atuty, a wychowawcom – lepiej poznać swoich wychowanków.