21 grudnia 2015 roku przedstawiciele uczniów klasy IIIb i IIIc wraz ze swoimi rodzicami i wychowawczyniami złożyli wizytę w Domu Dziecka w Chorzenicach. Wcześniej, uczniowie przy wsparciu rodziców zorganizowali zbiórkę prezentów gwiazdkowych dla wychowanków tej placówki, wśród których znalazły się między innymi słodycze, gry edukacyjne, książki, różnego rodzaju owoce, artykuły higieniczne i spożywcze. Te ostatnie przekazano dla Domu Dla Bezdomnych w Piaszczycach, a pozostałe prezenty znalazły się pod choinką wychowanków Domu Dziecka, którzy przyjęli nas z wielką serdecznością. Była to wielka akcja małych serduszek, za którą serdecznie dziękują i życzą wszystkim spokojnych świąt Bożego Narodzenia wychowawczynie – E. Kaczmarczyk i M. Szymczak.