W piątek 25 listopada klasa „0” uczestniczyła w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do szkoły ze swoim przyjacielem – Misiem. Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże. A każdy był piękny i wyjątkowy. Dzieci wspólnie z misiami  zostały zaproszone do zabawy, poznały historię misiowego święta, wspólnie uczyły się, a następnie śpiewały piosenkę o misiu, obejrzały bajkę pt. „Miś Uszatek”. Na zakończenie wykonały własne pluszowe misie, które zostały zaprezentowane na tablicy. Ten dzień w szkole był pełen uśmiechu oraz wspólnej zabawy. Wszyscy z niecierpliwością czekają już na kolejne Święto Pluszowego Misia.

Monika Kępa