Miło nam poinformować o sukcesach uczniów naszej szkoły w wojewódzkim konkursie o tematyce sportowej „Barwy i kolory sportu”.

1. W konkursie plastycznym „Namaluj, narysuj ulubionego sportowca lub dyscyplinę sportową”, przeznaczonym dla uczniów szkoły podstawowej, laureatami zostali:

Kategoria uczniów młodszych:

I Natalia Sokołowska kl. III b

II Adam Rybak kl. III B

III Anna Sowińska kl. III b

opiekun p. G. Szwed

Wyróżnienie: Oliwier Guziana kl. I a

opiekun  p. D. Kubik

Kategoria uczniów starszych:

I Amelia Surlejewska

II Julia Skórka

III Robert Kowalczyk

opiekun p. L. Janas

1. W konkursie literackim „Napisz i uzasadnij, który ze sportowców jest dla ciebie wzorem do naśladowania”, adresowanym do uczniów klas gimnazjalnych, nagrodzeni zostali:

I Daria Zarębska kl. II c PG

Wyróżnienie: Jakub Kusiński kl. II b PG

opiekun p. Ż. Śliwiok

Organizatorem przedsięwzięcia był portal internetowy sport-news.com.pl.

Sport-news.com.pl analizuje zagadnienia sportowe, prezentuje sylwetki sportowców i trenerów, bierze aktywny udział w sportowych wydarzeniach,  relacjonuje je, przeprowadza wywiady i opracowuje statystyki.

Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za udział. Gratulujemy laureatom. Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku szkolnym!

Redaktor naczelny sport-news.com.pl          MIKOŁAJ SMOLĄG

http://www.sport-news.com.pl/              informacje o konkursie w zakładce konkurs

Maria Smoląg