W dniu 25.11.2021 r. przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do szkoły ze swoim „milutkim przyjacielem”. Można było zobaczyć misie różnej wielkości i koloru, ale wszystkie były śliczne i wyjątkowe.
W tym wesołym dniu dzieci czekało wiele atrakcji. Zostały zaproszone do wspólnej zabawy ze swoimi misiami, poznały historię ich święta, oglądały o nich bajki, prezentację przedstawiającą ilustracje i imiona różnych misiów. Bawiły się przy piosenkach, brały udział w różnych zabawach ruchowych, zgadywankach, wykonały piękne prace przedstawiające swoje ulubione misie. Dodatkową atrakcją były zdjęcia wykonane w foto-budce. Na zakończenie dnia dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy Przyjaciela Pluszowego Misia oraz słodkie „co nieco”.
To wyjątkowe święto było pełne uśmiechu i świetnej zabawy. Dzieci były szczęśliwe, że mogły spędzić tyle czasu ze swoimi pluszowymi ulubieńcami oraz pokazać je swoim koleżankom i kolegom z grupy.
Ewa Majchrzak